HAKKIMIZDA

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

        www.ankastrevip.com  GNA AKSESUAR YAPI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'ye bağlı bir sitedir. Tüm hakları GNA AKSESUAR YAPI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'ye aittir. Bu gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası www.ankastrevip.com adresi ve bu adresin tüm alt bölümlerinde geçerlidir.
Göker Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak www.ankastrevip.com sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır. Şirketimiz; tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği takdirde gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.
Bu sayfada yer alan gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası GNA AKSESUAR YAPI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından güncellenebilmektedir.
www.ankastrevip.com web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir. Ürün görsellerinde ve bilgilerinde olabilecek yanlışlıklardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı, görsel içerik veya veri üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.
KREDI KARTI GÜVENLIĞİ Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.
 
 
Yukarıdaki gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası, www.ankastrevip.com üyesi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.


                                      MİSYONUMUZ


Ankastrevip Silverline , Hotpoınt , Lanova , Teka markalarını tek tıkla ayağınıza getiren bir sanal mağazadır . 


                                      VİZYONUMUZ


       Ankastrevip olarak en büyük hedefimiz müşteri memnuniyeti olmakla beraber , amacımız kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterilerimizle buluşturmak...